Eskişehir İş Güvenliği Firmaları: Akınel OSGB

Eskişehir İş Güvenliği Firmaları

Uzman bir kadro eşliğinde firmaların ihtiyacı olan İş sağlığı ve güvenliği hizmetini sağlamakta olan Eskişehir Akınel OSGB, iş sağlığı alanında hekimler ve iş kazalarına karşı güvenlik alanında da iş güvenliği uzmanlarıyla çalışmanızı sağlamaktadır. Bu birimler sayesinde, iş yerindeki olası kazaların veya ileriye dönük meslek hastalıklarının engellenmesi aynı zamanda 6331 sayılı iş güvenliği kanunun prosedürlerinin işlenmesi sağlanacaktır.

 

Eskişehir Akınel İş Güvenliği Hizmetleri

Firmaların çözüm ortağı olan iş güvenliği uzmanları, iş alanındaki güvenlik zincirinin sağlanması için profesyonel bir destek sağlamaktadır. Çalışanların yüksek ve zorlu koşullar altına çalışmalarını göz önünde bulundurarak bu alanda kullanılmakta olan makine ve malzemelerin düzenli olarak kontrollerinin sağlanması, iş kazasının önlenmesinin temelini oluşturmaktadır. İş alanında kullanılması gereken kıyafet, iş araç ve gereçlerine kadar birçok malzemenin kontrolü yapılarak, firmanın çalışanlarına güvenli bir çalışma alanı sunması için OSGB Eskişehir yüksekte çalışma eğitimi üzerine hizmet vererek, iş sahasının güvenliğini sağlayacaktır.

 

Eskişehir Akınel OSGB İş Sağlığı Hizmeti

Uzman hekimlerle çalışmakta olan Eskişehir İSG, iş sağlığı ve güvenliği üzerine profesyonel bir eğitim ortamı sağlayacak aynı zamanda iş sahasının ölçümlerini yaparak da sağlığı birinci sırada tutacaktır. İş sağlığı ve güvenliği açısından öncelikle çalışanların sağlıklı bir ortamda çalışması için değerlendirmeler yapılır aynı zamanda risk değerlendirmeleri ve Eskişehir ortam ölçümleriyle birlikte sağlıklı bir çalışma alanı uygulamasına geçilmesi sağlanır.

 

Akınel OSGB Eskişehir Sertifikalı İş Güvenliği Hizmeti

İş güvenliği alanında Eskişehir Akınel iş güvenliği firması, doğal afet durumlarından beklenmedik kaza durumlarına kadar birçok ihtimalin önceden değerlendirmesini yaparak, iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu alanda verilecek ilk yardım hizmeti, yangın tatbikatı hizmetleri de oldukça önemli, toplu çalışma alanları için firma sahiplerini uygulamalar hakkında bilgilendirerek ilerlenecektir.