Eskişehir İş Güvenliği Uzmanı Akınel OSGB

Eskişehir İş Güvenliği Uzmanı

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre 1 ile 50 arasındaki çalışana sahip olan firmaların, bir iş güvenliği uzmanı eşliğinde çalışanlarına güvenli bir çalışma alanı sunması zorunluluğu getirilmiştir. Bu aşamada hizmet vermekte olan Eskişehir Akınel OSGB, firmalara İş güvenliği uzmanı ve hekimi desteğinde bulunmaktadır.

 

Eskişehir Akınel OSGB İş Güvenliği Sağlık Hizmeti

Eskişehir Akınel OSGB iş güvenliği uzmanlığı neticesinde gerçekleşecek olan, hijyen ölçümü ve giriş muayenesi bu alanda uzmanlaşmış olan hekimlerle birlikte yapılmaktadır. İş sağlığı literatürüne uygun şekilde yapılması gereken bu işlemler;

  • İş yerindeki risk değerlendirmelerinin yapılması
  • Tahliye ve acil durum planlamalarının gerçekleştirilmesi
  • İş kazası ve mesleki hastalıkların önüne geçilmesi
  • Çalışanlarının sağlığının gözetilmesi

Üzerine yoğunlaşılarak gerçekleştirilmekte olan hizmetlerdir. Eskişehir Akınel İSG olarak, iş sağlığının güvence altına alınması çalışma alanında oldukça önemlidir.

 

Eskişehir Fiziksel Güvenlik Hizmetleri

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı yetkilileri tarafından, Eskişehir mobil sağlık hizmeti ile birlikte çalışanların çalışma koşullarına göre iş kazalarının en aza indirilmesi hedeflenmiştir. Eskişehir Akınel OSGB tarafından bu alanda yapılan çalışmalarda, ortam ölümleri, kaldırma araçlarının muayenesi ve risk değerlendirmesi gibi hizmetlere öncelik verilerek, iş kazalarının ve fiziksel yaralanmaların en aza indirilmesine önem verilmektedir. Bu alada iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi ihtiyaçları karşılanmaktadır.

 

Eskişehir OSGB Hizmeti

Eskişehir iş güvenliği ve hizmeti alanında gelişmelerin kontrol altına alınması ve firmaların Avrupa standartlarına göre güvenli bir şekilde işlemesi için özel kuruluşlar uzmanlarla firmaları bir araya getirmektedir. Ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak yasal düzenlemede yer alan OSGB işinizi sağlama almanıza yardımcı olacaktır.

Profesyonel bir iş güvenliği ve hizmeti için uzmanlarla çalışabileceğiniz firmamız, periyodik muayene, hekim hizmeti ve aynı zamanda fiziki tıbbi donanıma sahip olmanızı sağlayacak, iş güvenliği alanında eksiklerinizi tamamlamanızı sağlayacaktır.